Vajinal Akıntıya Bitkisel Çözüm

Vajinal akıntı çoğu zaman ciddi hastalıkların belirtisi değildir. Genellikle vajinada görülen iltihaplanmalar neticesinde ortaya çıkar. Bu konuda oldukça işe yarayacağından emin olduğum bir vajinal akıntı bitkisel tedavi kürü nü Sn. İbrahim Saraçoğlu tarifiyle sizlerle paylaşmak istedim.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu hanımlara kadınlardaki akıntıya karşı uygulayabilecekleri soğan suyu kürünün tarifini verdi

vaginal akıntıyı gidermek için soğan suyu kürü :

1 adet orta boy resimde görülen yemeklik beyaz soğanı (kırmızı , mor veya kabuğu beyaz olan soğan kullanılamaz) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya ekleyerek 5 dakika daha kaynatın ve içine başka hiç bir şey ilave etmeden öğle ve akşam yemeklerinden önce 1 er bardak bu soğan suyundan tüketin. Bu kürü sadece 15 gün uygulayıp bitirin.

vajinal akıntı bitkisel çözümSoğan kürünün adet döneminde uygulamasının her hangi bir sakıncası bulunmamaktadır. Fakat, etkisi açısından en ideal zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra uygulanmalıdır.

İlk kür uygulandıktan sonra 2. adetin başlamasından 10 gün önce tekrar 5 gün ya da 7 gün bu soğan suyu kürünü tekrarlamalısınız.

Hamile kalmak için soğan suyu küründen sonra kuru incir kürü uygulamalıdır. (her iki kürü aynı anda uygulamayınız)

Uyarı: Soğan suyu kürü 15 günden fazla uygulanmamalı.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. – 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği ve polikistik over gibi şikayeti bulunan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen gidermektedir.

devamını oku: İbrahim Saraçoğlu vaginal akıntı için soğan suyu kürü *-mucize iksirler http://mucizeiksirler.blogspot.com/2008/10/ibrahim-saraolu-vajinal-aknt-iin-soan.html#ixzz1keHpR0jj

vajinal akıntı bitkisel tedavi
vajinal akıntı bitkisel çözüm
vajinal akıntı beyaz
vajinal akıntı bitkisel
vajinal akıntı bitkisel tedavisi

Incoming search terms:

  • akıntı ya iyi gelen bitkisel cözüm
  • akıntıyı gidermek için
  • kadınlarda akıntıya bitkisel çözüm
  • kadınlarda kokulu akıntıya bitkisel çözüm
  • vajina akıntısı bitkisel tedavisi sogan kürü
  • vajinal akıntıya bitkisel çözüm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>